یکی از خدمت قالی شویی کادوس رفوگری فرش های دستباف و ماشینی در محل در سرتاسر گیلان است. کارشناسان ما با علم بر اینکه تعمیر فرش عملی ضروری است می کوشند تا با تجربه‌ای بیش از دو دهه در این امر ضمن راضی نگه داشتن مشتریان خود جایگاه خود را به عنوان بهترین ارائه دهنده خدمات رفوی فرش در محل رشت حفظ کنند.

یکی از مشکلات و نگرانی خانم های خانه دار برای زیبایی و جلوه ی خانه هایشان نگهداری از فرش های دستباف نفیس و گران قیمتشان است .
نگرانی و دلهره ای که باعث می شود برای از بین نرفتن و ماندگاری فرش ها از آن ها به شدت مراقبت کنند که این کار باعث به وجود آمدن سختی های زیادی می شود .
مثلا جمع کردن فرش ها در زمان هایی که مهمان ندارند و جا دادن آن ها و مشکلاتی که در زمانی که فرش ها جمع شده اند برایشان پیش می آید و حتی دکوراسیون خانه نیز به هم میریزد .
قالی شویی کادوس می کوشد تا دغدغه های شما را از میان برداشته و شما را به راحتی در استفاده از وسایل منزلتان و به خصوص فرش های نفیستان یاری برساند.ما با ارائه خدماتی همچون قالیشویی و مبل شویی در رشت و تعمیر مبلمان مجموعه ای کامل از سیستم خدماتی فرش و مبل را تشکیل داده ایم